قوانین وبسایت میا


  1. وبسایت میا با هدف معرفی صنایع و کارگاه‌های تولیدی طراحی شده‌است. برای معرفی هرچه بهتر، هرگونه خدمات مورد نیاز در وبسایت ایجاد خواهد شد و درخواست‌های استفاده‌کنندگان، به دقت بررسی شده و در اولویت ایجاد در وبسایت قرار خواهند گرفت.
  2. وبسایت میا اصول کپی‌رایت ایران را اجرا خواهد نمود. به همین جهت دارندگان پروفایل در وبسایت موظف به رعایت اصول کپی‌رایت خواهند بود. ممکن است گاها به صورت سهوی (یا در حالت‌های اندک عمدی) اصول کپی‌رایت زیر پا گذاشته شود. در صورت گذر کردن از قوانین کپی‌رایت، به دارنده پروفایل اخطار داده خواهد شد و دارنده صفحه موظف است در کوتاه‌ترین زمان ممکن صفحه خود را اصلاح نماید. در صورت مشاهده تخطی، وبسایت میا خود را مجاز می‌داند که دسترسی کل پرفایل را محدود سازد تا این مشکل برطرف شود. دارندگان کارگاه‌ها و کارخانه‌ها به داشتن لوگو تشویق می‌شوند. اما در صورت استفاده از لوگوی ثبت شده توسط شرکت‌ها و گروه‌های دیگر، وبسایت میا طبق قوانین کپی‌رایت، دارنده پروفایل را موظف می‌داند که لوگوی کارگاه خود را اصلاح کند.
  3. وبسایت میا مخصوص کارگاه‌ها و تولیدکنندگان است. و فروشندگان و واسطه‌ها اجازه داشتن پروفایل در وبسایت میا را ندارند. در صورت حضور یافتن واسطه‌ها در وبسایت میا، دسترسی فروشنده و دعوت‌کننده ایشان محدود خواهد شد.
  4. وبسایت میا در حال حاضر به صورت رایگان ارائه می‌شود، اما در آینده هر کدام از امکانات وبسایت ممکن است نیازمند پرداخت هزینه باشد. قطعا به کاربرانی که تا پیش از آن در وبسایت پروفایل داشته و فعالیت می‌کردند، علاوه بر قدمتی که در موتورهای جستجو پیدا کرده‌اند، ارزش ویژه داده خواهد شد.