myaa
09 مرداد 1401 - 14:12

فرماندار اردکان: مردم و مدیران، اوج همدلی را در حادثه سیل به نمایش گذاشتند

یزد - ایرنا - فرماندار و رییس ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران اردکان گفت: مردم و مدیران دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادی و صنایع، اوج همدلی را در حادثه سیل به نمایش گذاشتند.

حسین سبزواری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا با قدردانی از تلاش همه همکاران در ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان در همکاری بی نظیر همه دستگاه‌های اجرایی و حضور میدانی دشتی نماینده مردم شریف اردکان در مجلس شورای اسلامی در کنترل سیل شهرستان اردکان افزود: در این حادثه اوج همدلی و همکاری در همه بخش‌ها و روستاها و حتی در بین مردم نیز موج می‌زد.

وی با بیان اینکه طبق پیش‌بینی‌های انجام شده در ۲ روز گذشته شاهد بارندگی و وقوع سیلاب بی سابقه در شهرستان اردکان بودیم اظهار داشت: خوشبختانه لایروبی، پاکسازی و آزادسازی رودخانه‌ها، مقاوم سازی سیل بندها توسط شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، اداره اب منطقه‌ای، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و گشت و بازرسی به موقع انجام شده است و مسیر ایمن سیلاب، خود در مهار این سیلاب مهیب شهرستان بسیار موثر بوده است.

فرماندار از همراهی‌های رسانه‌ها و خبرگزاری‌های شهرستان اردکان در جهت اطلاع‌رسانی به موقع هشدارها و اطلاعیه‌های ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان قدردانی و تشکر کرد.

شهرستان ۱۵۰  هزار نفری اردکان که مرکز آن در ۶۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد، متشکل از شهرهای اردکان، عقدا، خرانق و احمدآباد است.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 505612